UBYTOVÁNÍ
"U krále Brabantského"

Elegantní nově zrekonstruované apartmány v centru Prahy na Malé Straně, několik desítek metrů od Pražského hradu.

Budova, jejíž historie sahá až do roku 1375, je na seznamu budov Unesco. Vyznačuje se krásnými architektonickými prvky, jako jsou odkryté původní dřevěné stropy, dubové schodiště a mnoho dalších doplňků datovaných min. do 17.století.

V přízemí a podzemní části budovy se nalézá jedna z nejstarších hospod v Praze, krčma U Krále Brabantského, která je soustavně otevřena od 14. století. V krčmě probíhá každé úterý-sobota od 19:00 středověký program, na který je pro hosty apartmánů vstup zdarma.

Ubytování v Thunovské ulici je velmi bezpečná lokalita i pro milovníky nočních procházek. V docházkové vzdálenosti jsou všechny hlavní památky: Pražský hrad, Kostel sv. Mikuláše, Karlův most, Staroměstské i Václavské náměstí.

APARTMÁNY

Kapacita každého apartmánu je 2-4 osoby. Apartmány jsou složeny ze dvou oddělených pokojů, ložnice se satelitní smart TV a obývacím pokojem s malou kuchyňkou, jídelnou a gaučem. Každý apartmán má vlastní koupelnu s toaletou. Apartmány jsou vybaveny originálním nábytkem z 19. a počátku 20. století.

Vybavení apartmánu: Kuchyňka, lednička, toaleta, Wifi zdarma, kabelová TV, ručníky, sada hygienických potřeb, fén, pračka, žehlička, trezor

Ubytování je možné od 13:00, odubytování do 11:00.
Cena je konečná včetně DPH a poplatků (úklid, městská daň)
Za příplatek je možné zařídit donášku snídaně.


CENÍKAPARTMÁN LUDVÍKAPARTMÁN GOLEM
PO - ČT3.490 Kč/ 129 EUR / noc2.990 Kč/ 111 EUR / noc
PÁ - NE3.990 Kč/ 149 EUR / noc2.990 Kč/ 111 EUR / noc

FOTOGALERIE


Ubytování
Apartmán Ludvík
Ubytování
Apartmán Golem
foto krčma